З фронту не привозять таких "важких": лікар про поранених від удару по Дніпрі

З фронту не привозять таких

У Дніпрі, станом на ранок, 16 січня, жертвами російського обстрілу по багатоповерхівці у Дніпрі стали вже 35 осіб. За два дні після обстрілу в одній з лікарень було проведено понад 10 операцій.

Про це у прямому ефірі телеканалу "Ми-Україна" розповів генеральний директор Дніпровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

За його словами, наразі в його лікарні перебуває 32 постраждалих від вибуху у багатоповерхівці.

"Сама "важка" - дівчина 19 років. Її батьки на Луганщині, до неї приходить тільки хлопець. Вона втратила око, є черепно-мозкова травма. Ми робимо все, щоб її врятувати. Вже з Міністерством налагодили зв’язок, надалі будемо відправляти її за кордон на лікування", - сказав лікар.

Він додав, що за два дні у лікарні перелили понад 25 літрів крові, що є дуже багато. Також було проведено більш ніж 10 операцій для того, щоб врятувати життя постраждалих.

"Ми бачили такі великі уламки, які залітали у тіла, що з фронту не привозять таких важких поранених. Але ракета, яка влучила в цей дім, то зробила такий жах: груди металу, великі камінці в тілі, розтрощені голови й тіла. Ця війна дуже жахлива й переживати це в цивільному світі вкрай важко", - додав Риженко.

https://www.youtube.com/embed/Mv6PEi0hRmg

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Олена Зеленська відреагувала на ракетний удар рф по багатоповерхівці.

Головне