Ворог цієї ночі уразив енергооб'єкт у центральному регіоні, - Міненерго

Ворог цієї ночі уразив енергооб'єкт у центральному регіоні, - Міненерго

Військовослужбовці армії рф вночі 19 червня завдали ураження по одному з об'єктів енергосистеми в центральному регіоні. Внаслідок удару було пошкоджено обладнання, інформує Міненерго.

На місце події було викликано підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліцію для оцінки завданих збитків та проведення необхідних заходів з ліквідації наслідків.

У Львівській області внаслідок сьогоднішнього нічного ворожого удару також було пошкоджено повітряні лінії електропередач та електричне обладнання, що призвело до знеструмлення 285 точок обліку. Енергетики вже розпочали відновлювальні роботи, щоб якнайшвидше повернути електропостачання споживачам.

Як відомо, 19 червня у зв'язку з дефіцитом потужності в енергосистемі, спричиненим масованими російськими атаками, в Україні продовжують діяти графіки погодинних відключень електроенергії з 0:00 до 24:00. Ці відключення не стосуються підприємств критичної інфраструктури та тих, які імпортують 80% електроенергії для власних потреб. 

За даними Міненерго, у Запорізькій області енергетики станом на ранок відновили електропостачання для 1271 родини, усунувши пошкодження в мережах прифронтових територій. Наразі через бойові дії без напруги залишаються 3731 абонент, а з технологічних причин знеструмлено ще 422 абоненти.

У Донецькій області через ворожі обстріли минулої доби було знеструмлено 9700 абонентів у чотирьох населених пунктах. Енергетики змогли повернути електропостачання для 4800 абонентів у 10 населених пунктах. На ранок без напруги залишаються 114 населених пунктів, загалом - 55 000 абонентів.

На Харківщині вчора було відновлено постачання для 1074 абонентів, які були знеструмлені через ворожі обстріли. Проте, 37 300 точок обліку все ще

У Київській області в двох населених пунктах Білоцерківського району через витоки газу на підземних газопроводах відключено від газопостачання 265 споживачів приватного сектору.

Як писав "Ми-Україна" раніше, окупаційне військо у ніч з 18 на 19 червня 2024 року здійснило чергову спробу атакувати територію України, застосувавши 21 ударний безпілотник. Українські оборонці неба збивали засоби повітряного нападу над шістьма областями, загалом ліквідовано 19 засобів ураження.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.