Ворог битиме по західному озброєнню та обʼєктах паливно-енергетичного сектору, - Ігнат

Ворог битиме по західному озброєнню та обʼєктах паливно-енергетичного сектору, - Ігнат

Ворог змінює тактику відповідно до поставлених перед ним завдань та враховуючи наявні засоби ураження. Наразі в пріоритеті окупантів завдання ударів по озброєнню, яку Україні надають західні союзники, а також наш паливо-енергетичний сектор.

Про це в ефірі марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна" розповів речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат.

"Противник постійно змінює свою тактику. Ми бачили восени-взимку масовані обстріли наших об'єктів паливо-енергетичного сектору, ми бачили скільки ракет летіло фактично щотижня. Потім, з настанням зими, розрив став збільшуватись. Противник не досяг бажаного ефекту - Україна не була в блекауті, економіка не так сильно постраждала, як того хотів ворог", - розповів він.

Наразі російське окупаційне військо переживає дефіцит крилатих ракет, а відтак буде застосовувати ті засоби, які має у наявності.

"Не маючи достатньої кількості крилатих далекобійних ракет, вони будуть використовувати те, що можуть собі дозволити – ракети Х-101, Х-555 та "Калібри" – вони можуть летіти далеко та точно. Будуть застосовувати їх по найбільш пріоритетних для них цілях - західному озброєнню і об'єктах паливно-енергетичного сектору”, - підсумував Ігнат.

Нагадаємо, раніше у Повітряному командуванні ЗСУ повідомляли, що виробництво ракет у рф продовжується, однак вже не такими темпами, як раніше. При цьому темпи їх виготовлення пришвидшуватись не будуть, адже це технологічна зброя і швидко вона не робиться.

Як писав "Ми-Україна" раніше, російські окупанти 2 травня вчергове атакували Нікополь Дніпропетровської області з важкої артилерії.  Під час обстрілу ніхто з цивільного населення не постраждав. У населеному пункту від ворожого удару пошкоджено приватний будинок та обірвало лінії електропередач.

Головне