Вони доповнювали один одного: що говорять про загиблих Єніна та Монастирського їхні колеги

Вони доповнювали один одного: що говорять про загиблих Єніна та Монастирського їхні колеги

Церемонія прощання з загиблим керівництвом МВС у Броварах пройде в суботу, 21 січня, в Українському домі у Києві.  Про це йдеться у сюжеті телеканалу Ми-Україна.

Попрощатися з загиблими можна буде об 11:00.

Всі, хто знав загиблого міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського та його першого заступника Євгенія Єніна, говорять про них лише найкраще. За словами їхніх колег, це була одна із найпотужніших команд, що очолювала Міністерство внутрішніх справ. 

Також вони розповідають, що Монастирський та Єнін мали однакові цінності, тому їхня співпраця була такою результативною.

"Разом співпрацювали, разом викладали, разом напрацьовували ідеї. Вони було органічні, їм вдавалося ефективно виконувати ті завдання, які були перед Міністерством. Вони доповнювали один одного. Євген, який мав досвід дипломатичної служб, досвід в Службі безпеки України, в Генеральній прокуратурі. Денис, своєю чергою, був людиною, яка вносила зміст", - згадує загиблих народний депутат Денис Маслов.

Як повідомляли "Ми-Україна", міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський та його перший заступник Євген Єнін загинули 18 січня. Гелікоптер, яким вони летіли з робочим візитом у Харківську область, розбився в Броварах. В результаті авіакатастрофи загинули всі, хто був у гелікоптері. Також є жертви серед цивільного населення.

Головне