Велика Британія постачатиме Україні далекобійні боєприпаси, – Сунак

Велика Британія постачатиме Україні далекобійні боєприпаси, – Сунак

Велика Британія пообіцяла стати першою країною у світі, яка передасть на потреби Сил оборони України більш "озброєння далекого радіусу дії", тобто далекобійні боєприпаси.

Про це британський прем'єр Ріші Сунак заявив на Мюнхенській конференції у суботу, 18 лютого.

"Нам потрібна військова стратегія щодо України. Володимир Путін думає, що Захід втомився від допомоги Україні, але це не так. Зараз саме час подвоїти нашу військову підтримку. Ми будемо постачати далекобійні боєприпаси та системи ППО", – наголосив він.

У своєму зверненні до країни Європи, Сунак закликав їх не боятися скорочення власних арсеналів. Він підкреслив, що їх головне призначення - протистояння росії.

Прем'єр Великої Британії також додав, що Британія вже почала навчати українських пілотів, щоб вони могли літати на сучасних винищувачах. Він наголосив, що якщо якісь країни вирішать передати Україні бойові літаки, Сполучене Королівство це рішення привітає .

"Україні необхідно завоювати перевагу на полі бою. Тому необхідні танки, системи ППО, далекобійна зброя. І це все необхідно, щоб Україна змогла захистити себе, і щоб розпочати контрнаступ і звільнити свої території. Ми маємо повністю підтримувати Україну в цьому устремління. І це означає також і Крим", - наголосив Сунак під час брифінгу після виступу на конференції.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон раніше цього місяця заявив про необхідність створення міжнародної коаліції держав, яка буде ухвалювати питання постачання Україні винищувачів

Як писав "Ми-Україна" раніше, Україна отримає все, що їй потрібно для здобуття перемоги над російським агресором. Йдеться як про забезпечення Сил оборони України зброєю, так і про запровадження нових санкцій проти рф, розповів очільник українського зовнішньополітичного відомства Дмитро Кулеба .

Головне