В Україні перевірять військкомів усіх областей через одеського мільйонера Борисова

В Україні перевірять військкомів усіх областей через одеського мільйонера Борисова

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія ініціює звернення до правоохоронців для проведення перевірок стосовно військкомів усіх областей. 

Про це він написав у Telegram.

Це рішення було прийнято після перегляду розслідування ЗМІ стосовно начальника одеського військкомату Євгена Борисова. Він разом з родиною виявився власником автомобілів і будинків в Іспанії на мільйони доларів.

"Подивився розслідування Михайла Ткача про військкома. У мене просто відняло мову. Як член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки ініціюю розгляд цього випадку й детальне його висвітлення в засобах масової інформації. Готую звернення до правоохоронних органів і беру під особистий депутатський контроль хід розслідування", - йдеться у дописі.

Арахамія додав, що він ініціює звернення до уповноважених органів, щоби провести аналогічні перевірки стосовно військкомів усіх областей.

Нагадаємо, у мережі з’явилася інформація, що одеський військком Євген Борисов придбав для своєї матері-пенсіонерки віллу в Марбельї, Іспанія, за 3 млн 950 тис. євро.

У травні правоохоронні органи зацікавились способом життя та статкам головного військкома Одещини Євгена Борисова.

3 травня ​Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження щодо фактів зловживань начальником Одеського військкомату під час призову військовозобов’язаних.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у  Пентагоні відреагували на удар по Чонгарському мосту.

Головне