Україна евакуювала з Гази ще 160 своїх громадян та дев’ять громадян Молдови, - Зеленський

Україна евакуювала з Гази ще 160 своїх громадян та дев’ять  громадян Молдови, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив про евакуацію з сектору Гази ще однієї групи українців. Про це він написав у себе в Telegram.

За даними глави української держави, протягом минулої доби з Гази вдалося евакуювати ще 160 українців. Також було вивезено з небезпечної зони дев'ятьох громадян Молдови.

"За минулу добу та ніч Україна евакуювала з Гази ще 160 своїх громадян та 9 громадян Молдови", - зазначив Володимир Зеленський.

Разом з тим він наголосив, що за поточний тиждень з Гази вдалося врятувати вже 203 українських громадянина.

"Україна виступає за захист життів цивільних і дбає про кожного свого громадянина, хоч би де він був", - заявив український президент. 

Раніше у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України повідомили, що росія запустила інформаційну операцію проти українців у секторі Гази. Окупанти намагаються поширити серед українців у Газі панічні настрої, стверджуючи, що Україна їх покинула, а росія готова евакуювати.

Як повідомляли "Ми-Україна", з суботи, 7 жовтня, у результаті воєнних дій загинуло понад 10 тис. палестинців у секторі Гази. Серед загиблих - понад 4100 дітей і 2640 жінок. Кількість жертв зросла після двох авіаударів по таборах біженців у центральній частині сектора Гази, які стались у неділю, 5 листопада.

Головне