У росії проблеми з весняним призовом: Москва пустила по регіонах агітпоїзди

У росії проблеми з весняним призовом: Москва пустила по регіонах агітпоїзди

В російській федерації спостерігається зниження обсягів весняного призову. Москва розпочала масштабну кампанію по регіонах країни, спрямовану на збільшення кількості людей, готових вступити на службу в армії.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони.

Представники російського режиму у регіонах отримали вказівки від Кремля виконати план весняного призову і уникнути його невиконання. Зниження чисельності призовників може призвести до зменшення кількості осіб, які готові укласти контракт з російською армією, що продовжує воювати проти України та окуповувати території.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняний призов у росії: очікувані цифри та кілька важливих деталей для України

Одним із заходів є активізація інформаційної кампанії в російських регіонах, включаючи поширення наративу, що призовна служба гарантує відсутність участі в бойових діях проти України.

За даними української розвідки, для агітації використовують російські залізниці: вагони пасажирських поїздів та електричок оформляються військовими символами, що прославляють військову службу, російське озброєння та техніку.

"Тож путінська росія фактично копіює методи більшовицького агітпропу сторічної давнини з його “агітпоїздами", - підкреслили у ГУР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Базова військова служба в Україні замінить строкову: що це таке і в яких ще країнах служба є обов'язковою

Як інформував "Ми-Україна" раніше, уряд Данії виділив майже 300 млн євро на закупівлю боєприпасів і безпілотників та виробництво ракетних компонентів для України.

Головне