У річницю повномасштабного вторгнення рф: Україна визначилася з датою проведення ініційованого Зеленським саміту миру

У річницю повномасштабного вторгнення рф: Україна визначилася з датою проведення ініційованого Зеленським саміту миру

Саміт миру, ініційований президентом України Володимиром Зеленським, відбудеться у річницю початку повномасштабного вторгнення рф, а саме 24 лютого. Про це заявив посол України у Туреччині Василь Боднар  в інтерв'ю Anadolu.

За попередніми даними, захід пройде у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку за посередництвом генерального секретаря організації Антоніу Гутерріша.

Боднар наголосив, що світ повинен й надалі продовжувати чинити тиск на росію, щоб вона вивела свої війська з України. Й лише після цього можна сподіватися на досягнення миру. 

"Це війна за визволення та незалежність. Нам потрібно звільнити наші землі, відновити нашу територіальну цілісність та встановити суверенні права на наших суверенних землях. Це головний елемент усієї війни", — зазначив дипломат.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський на саміті G20 представив свій план досягнення миру, який містить 10 пунктів. Вони стосуються безпеки України та регіону в цілому, продовольчої та енергетичної безпека, виведення військ рф з України та іншого.

Головне