У Києві виявили тіло ще одного загиблого, - КМВА

У Києві виявили тіло ще одного загиблого, - КМВА

Столична влада повідомила про виявлення ще одного тіла загиблого в результаті атаки ворога по Києву 29 грудня. Таким чином, загальна кількість загиблих через ракетний удар по місту зросла до 17 осіб.

"Вже сімнадцять життів мирних мешканців забрав ракетний удар російських нелюдів", - заявив керівник Київської МВА Сергій Попко.

Попередню жертву також було виявлено сьогодні -  на наступний день після атаки. Столичний міський голова назвав цей удар найбільшим за кількістю жертв цивільних жителів міста.

Надзвичайники та правоохоронці продовжують роботу на місцях "прильотів" у Києві після масованого ракетного удару напередодні. Речник КМВА Михайло Шаманов зауважив, що вони працюватимуть упродовж всієї ночі

Нагадаємо, 30 грудня ввечері - близько 19:00 - ворог вдарив ракетами по середмістю Харкова та Індустріальному району. Відомо про щонайменше шість боєприпасів, випущених по обласному центру.  В результаті атаки, здійсненої ймовірно балістикою, травмувань зазнало 19 осіб. Одна з поранених перебуває у важкому стані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Головне — живі люди, грошей зараз ніхто не рахує", — власник розбомбленого магазину в Харкові

Як писав "Ми-Україна" раніше, росіяни часто розганяють інформацію про те, що вибухи на "їхній" території спричиняють нібито ракети західного виробництва, які Україні передають партнери. Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк це спростував та наголосив на тому, що ми маємо для таких цілей власні інструменти.

Головне