У Харкові планують відновити 157 будинків у 2024 році, гроші на це є, - Терехов

У Харкові планують відновити 157 будинків у 2024 році, гроші на це є, - Терехов

Харківський міський голова Ігор Терехов озвучив плани на відновлення Харкова в 2024 році. Очікується, що упродовж поточного року буде відбудовано понад 150 житлових будинків, будуть закуплені електробуси та стартує зведення двох станцій підземки. 

В ефірі телемарафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна" Терехов наголосив, що кошти на втілення планів в життя є.

"Це гроші міського бюджету, уряду та міжнародних партнерів, з якими ми дуже серйозно співпрацюємо, щоб відбудовувати місто. Наша мета - відбудувати цього року 157 житловий будинків, відповідні кошти закладено в міський бюджет. На це піде більш як мільярд гривень. Кріп цього,  нічого не скасовуємо і розраховуємо, що до кінця року пройдуть тендери на закупівлю електробусів. Ми отримали від міжнародних партнерів 15 млн євро на це. Впевнений, що ми почнемо будувати дві станції метрополітену, кошти на це теж є. Є вже також і  учасники тендеру, які бажають взяти у ньому участь", - пояснив міський голова.

Нагадаємо, міська влада Харкова повідомила, що попри потужні обстріли міста у січні люди з нього виїжджати не стали. Комунальники швидко відновлюють подачу тепла, світла та води в оселі харків'ян.

Як писав "Ми-Україна" раніше, на Харківському напрямку на сьогодні перебуває близько 200 000 російських бійців, орієнтовно 44 000 - них стоять на Куп'янському відтинку фронту. 

Головне