У ГУР попередили про ймовірність нових провокацій росіян на ЗАЕС

У ГУР попередили про ймовірність нових провокацій росіян на ЗАЕС

У Головному управлінні розвідки попередили про ймовірність нових провокацій російських окупантів на ЗАЕС. Зокрема, загарбники готують штурм Запорізької АЕС із використанням важкого озброєння.

Про це повідомила прес-служба ГУР у Telegram-каналі.

"Імовірно найближчим часом окупанти планують організацію чергової збройної провокації на території Запорізької атомної електростанції. З цією метою "департамент військової контррозвідки" ФСБ поширює серед особового складу окупаційного контингенту інформацію про начебто підготовку українськими Силами безпеки і оборони штурму ЗАЕС", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, спецслужба росіян повідомляє, що наприкінці липня буде організовано "штурм" атомної станції. У ньому начебто мають взяти участь "штурмові групи" і неназвані "добровольчі озброєні підрозділи України".

При цьому тиражування подібної інформації може свідчити про підготовку окупантами операції "під чужим прапором". Вона може призвести до масштабної аварії на ЗАЕС.

"За наявною інформацією наразі готуються чергові імітаційні обстріли станції з метою подальшого звинувачення в них України", - додали в ГУР.

Нагадаємо, міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що у росії є можливість зробити відкладений теракт на Запорізькій атомній електростанції (ЗАЕС). За його словами, після повернення ЗАЕС під контроль України росія може дистанційно вчинити там теракт.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Сполучені Штати Америки попередили Кремль про неминучу відповідальність у разі створення ядерної катастрофи на Запорізькій атомній електростанції. Російське керівництво має ретельно подумати, чи хоче воно ризикнути створенням ядерної катастрофи, зауважив спікер.

Головне