Троє дітей у реанімації: медики розповіли про стан постраждалих від авіакатастрофи у Броварах

Троє дітей у реанімації: медики розповіли про стан постраждалих від авіакатастрофи у Броварах

В результаті авіакатастрофи у Броварах 18 січня загинули 14 осіб, ще 25  - постраждали. У лікарнях люди мають опіки шкіри від 3 до 40%, забої та подряпини. Деякі з них перебувають у реанімації.
 
Про подробиці дізнавалася наша кореспондентка Влада Цимбалюк з місця подій.
 
За її словами, до дитячого садочку досі приходять люди, щоб вшанувати пам’ять. Вони кладуть квіти, іграшки та запалюють свічки. У місті оголосили триденний траур.

Пошукові роботи тривали близько восьми годин, а з самого ранку, 19 січня, свою роботу продовжували комунальники, які розбирали завали.

Робота дитячого садочку не відновиться до кінця цього року, - заявив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба. Садочок почнуть відновлювати у наступному році, діти навчаються дистанційно.

"У нас зараз (знаходиться, - ред..) шестеро людей – четверо дорослих та двоє дітей. Одна дитина в дитячій лікарні зі струсом мозку. Люди з невеликими опіками, але в основному це травми: порізи та забої", - розповів головний лікар Броварської лікарні Віталій Багнюк.

Крім того, директорка Київської міської клінічної лікарні Тетяна Пехньо зауважила, що до них поступили десять постраждалих:

"З них четверо дітей. З десяти госпіталізованих вісім – у реанімації, у тому числі троє дітей. Мама з дитиною перебувають разом в опіковому відділенні. Опіки від 3 до 40% враження шкіри".

Усім постраждалим була надана психологічна підтримка.

Нагадаємо, 19 січня завершились пошуково-рятувальні роботи у Броварах. Всього загинуло 14 осіб, з них 1 дитина, постраждало 25 осіб, з них 11 дітей.

Як писав "Ми-Україна" раніше, алея сміливості поповнилася новим іменем - відзначили Шарля Мішеля.

Головне