СБУ повідомила про дві підозри митрополиту УПЦ (МП) Павлу

СБУ повідомила про дві підозри митрополиту УПЦ (МП) Павлу

Служба безпеки України в суботу, 1 квітня, офіційно підтвердила підозри митрополиту УПЦ (МП) Павлу. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Відомо, що силовики провели обшуки в будинку митрополита.

“Встановлено, що Лебідь у своїх публічних виступах неодноразово ображав релігійні почуття українців, принижував погляди вірян інших конфесій і намагався сформувати ворожі настрої до них, а також робив заяви, які виправдовували чи заперечували дії країни-агресора. Це підтвердила й ініційована Службою безпеки судово-лінгвістична експертиза”, - йдеться в повідомленні.

В СБУ підтвердили підозру митрополитові за двома статтями Кримінального кодексу: порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань. Також виправдовування, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників.

“Наразі за місцями проживання і тимчасового перебування фігуранта проводяться слідчі дії. Заходи з викриття правопорушення проводили за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора”, - наголосили в прес-службі.

Нагадаємо, що один із священників УПЦ МП вирішив охрестити натовп священною водою. Замість традиційного окроплення – він вилив відро з залишками води на голову активісту з інвалідністю.

Як писав “Ми-Україна” раніше, до виселення УПЦ МП з Києво-Печерської лаври у ній проживало приблизно 1500 осіб, близько 20 з них вже втекли

Головне