Ракетний удар по Дніпру: куди звернутися для отримання житла та компенсації

Ракетний удар по Дніпру: куди звернутися для отримання житла та компенсації

Мешканці житлового будинку у Дніпрі, куди 14 січня влучила російська ракета, можуть звернутися до штабу Соборного району. Крім того, дніпряни у соцмережах пропонують прихистити у своїх домівках людей, які втратили своє житло.

Про це в ефірі телеканалу "Ми-Україна" розповіла директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпропетровської міської ради Одарка Біла.

За її словами, у першу ніч після обстрілу звернулося близько 400 людей.

"Найперше прохання – зігрітись. Багато людей переїхали до своїх родичів у сусідні масиви по Дніпру. Від вчорашнього дня люди почали шукати собі довготривале житло. Починається запит на те, щоб кудись переїжджати. Людям вже дозволяють забрати свої речі (з уцілілих квартир., - ред.)", - зауважила вона.

На допомогу людям прийшли фахові психологи та працівники з соціального захисту.

"Дуже важко. Ти знаходишся на місці і люди дізнаються про те, що загинули їх друзі. Це не говорячи про тих людей, у кого родичі залишаються під завалами по цей час. На допомогу прийшли благодійні фонди, які розгорнули намети. В них цілодобово чергують психологи", - додала Біла.

Також вона звернулася до всіх постраждалих від ракетного обстрілу:

"За адресою площа Шевченка, 7 відкрито штаб допомоги Сборного району. Там можна написати заяви на матеріальну допомогу й на компенсацію від міста".

https://www.youtube.com/embed/Mv6PEi0hRmg

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, кількість загиблих внаслідок удару по будинку у Дніпрі збільшилась.

Головне