Ракетна атака на Київщину: кількість пошкоджених будинків зросла майже вдвічі

Ракетна атака на Київщину: кількість пошкоджених будинків зросла майже вдвічі

Уламки російських ракет пошкодили 35 приватних будинків та шість багатоповерхівок під час атаки на Київщину вранці 23 червня. Про це повідомили у Київській обласній військовій адміністрації.

"У Обухівському районі внаслідок падіння уламків пошкоджено 35 приватних будинків, із них 2 - зруйновано. Пошкоджені квартири в 6 багатоквартирних будинках. 

Уламками пошкоджено корпуси лікарні. Пошкоджено низку адмінбудівель: центр зайнятості, приміщення тепломережі та одного підприємства, автошколу, аптеку, АЗС, магазин, готель, 9 автомобілів. В приміщеннях вибиті вікна, балкони, двері, посічені фасади та покрівлі", - йдеться у повідомленні.

Також у відомстві зазначили, що кількість постраждалих не змінилася - за медичною допомогою звернулися дві людини із незначними пораненнями. Однак через стрес психологічна допомога знадобилася 35 особам, зокрема шести дітям.

Як повідомляли "Ми-Україна", російські окупанти вранці 23 червня атакували Україну "Калібрами". Дві ракети росіяни спрямували на Київщину, їх було збито, однак в регіоні внаслідок падіння уламків є постраждалі та пошкодження.

Головне