Попри запеклі бої: над Соледаром й досі майорить український прапор

Попри запеклі бої: над Соледаром й досі майорить український прапор

Українські військові продовжують боронити місто Соледар Донецької області. 

Попри те, що російські окупанти кидають на цей напрямок небачену кількість живої сили, над містом й досі розвівається жовто-блакитний прапор. Це видно на відео, яке опублікував один із захисників Соледару з позивним "Мадяр".

Зокрема, він показав західну частину міста, де наразі йдуть запеклі бої. Й саме в цій частині Соледару майорить український прапор.

Нагадаємо, напередодні росіяни заявили про повну окупацію міста Соледар. Також відповідна інформація почала швидко ширитися соціальними мережами. Проте у зведені Генерального штабу ЗСУ вказано, що бої за місто тривають. Підтвердили цю інформацію й військові, які боронять місто.

Експерти наголошують, що загарбники хочуть взяти Соледар, оскільки там є значні поклади солі, а для них це означатиме грошові потоки. Зокрема, такої думки дотримується голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан. За його словами, взяти Соледар дуже сильно хоче саме Євген Пригожин, засновник ПВК "Вагнер", для цього він відправляє тисячі своїх найманців на смерть.

Головне