Подоляк: Слово "росія" - це абсолютний синонім слову "брехня"

Подоляк: Слово

Слово "росія" - це абсолютний та ідеальний синонім слову "брехня". Таку думку висловив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Він наголосив, все, що пропонувала та пропонує росія - це завжди брехня.

"Слово "росія" - це абсолютний ідеальний синонім слова "брехня". От все, що пропонує і пропонувала, і це дуже важливо, все, що раніше пропонувала росія - це завжди була брехня. Тобто росія ніколи нічого не хоче робити в рамках тих чи інших домовленостей, крім того, що потрібно самій росії. Тобто росія це зафіксувала просто ще раз, всі це побачили", - наголосив Подоляк.

У цьому контексті він нагадав, як рф оголосила про так зване різдвяне перемир'я.

"От виходить якийсь дивний суб'єкт Гундяєв, говорить: "Ми тут під Різдво пропонуєм армії припинити вогонь і звертаємось до українців, припиніть вогонь, це ж святий день". Ну це абсурдно, ви ж зайшли на нашу територію, вбивати, просто геноцидити Україну, знищувати українську державність. Ви це робите практично 11 місяців, все зрозуміло - хочете не вбивати в святий день, не в святий день. Хоча, що таке для росії святий день, незрозуміло", - заявив Подоляк.

Як повідомляли "Ми-Україна", секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов вважає, що “скрєпні” росіяни не зможуть оминути увагою річницю початку повномасштабного  вторгнення рф в Україну.

Головне