Україні потрібно знищувати по 5000 окупантів за день для початку фіналізації війни, – Подоляк

Україні потрібно знищувати по 5000 окупантів за день для початку фіналізації війни, – Подоляк

Українським захисникам потрібно знищування по 5000 російських окупантів у день для закінчення війни. Для цього ЗСУ потрібна велика кількість зброї.

Про це заявив радник керівника офісу президента Михайло Подоляк в ефірі "Ми-Україна".

"Росія накопичила багато живої сили, яку нам, на жаль, треба максимально швидко знищувати. Тобто нам в день треба робити не по 1000 "похоронок" для росії, а по 2500, 3000, а краще – 5000. Тільки це може почати фіналізувати цю війну", - заявив він.

За його словами, для цього потрібні далекобійні ракети, танки, авіація, снаряди калібру 155 мм та ракети для систем ППО.

Раніше Подоляк заявив, що Україні потрібно більше снарядів через велику інтенсивність війни, але дефіциту у зброї немає.

“Безумовно, інтенсивність війни вкрай висока, нам потрібно більше снарядів. Але це не означає, що є суттєвий дефіцит, що ми не можемо забезпечити наші військові частини необхідною кількістю снарядів. Виходячи з того, скільки використовує росія, нам би хотілось мати більше – ми про це постійно ведемо переговори. Але ЗСУ мають певний обсяг снарядів, тому все під контролем”, – зазначив він.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Ізраїль може більше допомагати Україні у війні проти російської федерації. Втім існують “червоні лінії” щодо постачання зброї.

Головне