Подоляк пояснив, чому США дозволили Україні бити їхньою зброєю по рф

Подоляк пояснив, чому США дозволили Україні бити їхньою зброєю по рф

Сполучені Штати Америки дозволили Україні бити їхньою зброєю по території росії, оскільки усвідомили неадекватність російського керівництва. Таку думку в ефірі "Ми-Україна" висловив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

"На мій погляд впливає (на дозволи бити західною зброєю по рф, - ред.) неадекватність, яку демонструє російське керівництво. І якщо раніше ця неадекватність сприймалася особливістю російської зовнішньої політики, то сьогодні очевидно, що це є хворобливі реакції від представників російської політичної еліти, які є внутрішньо вкоріненими. І вони впливають на інші політичні еліти, представників інших політичних еліт, з точки зору, що вони розуміють ті ризики, які несе неадекватність цих людей. Тобто це буде масштабуватися", - зазначив Подоляк.

Водночас він нагадав, що напередодні російський диктатор Володимир Путін підписав угоду з КНДР.

"Позавчора суб'єкт Путін підписав договір про стратегічну співпрацю у військовій сфері з Північною Кореєю, а це суттєво ламає баланс сил у світі в цілому. І це буде мати безпосередні наслідки не тільки для війни в Україні, а і для інших регіонів.

Можна закривати очі на це, можна робити вигляд, що з російською федерацією можна про щось говорити. Але якщо її не зупинити силовим способом, то нічого не буде. І все більше представників західних політичних еліт, в тому числі еліт Сполучених Штатів, це усвідомлюють", - резюмував радник керівника ОПУ.

Як повідомляли "Ми-Україна", Збройні сили України здійснили успішні удари по низці об'єктів нафтопереробної галузі та інших важливих цілям російської федерації.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.