Плюс 1000 МВт до потужності: до мережі після ремонту підключили енергоблок АЕС 

Плюс 1000 МВт до потужності: до мережі після ремонту підключили енергоблок АЕС 

Українські атомники спромоглися із випередження плану завершити ремонтні роботи на одному з енергоблоків АЕС. Його вже підключено до мережі, інформує "Енергоатом".

Завдяки цьому енергетична система країни отримала додаткові 1000 МВт е/е.

"27 травня 2024 року, о 15:05, до енергомережі підключили енергоблок "Енергоатома" потужністю 1000 МВт. Наразі триває набір його потужності", - йдеться у повідомленні оператора атомних електростанцій.

Спеціаліста вдалось виконати весь запланований на енергоблоці фронт робіт на три дні раніше, ніж передбачалось.

"Українські атомники й надалі докладатимуть максимум зусиль для скорочення термінів проведення планово-попереджувальних ремонтів, аби всі наші енергоблоки працювали на максимальній потужності. В умовах, коли ворог нищить українську енергетичну інфраструктуру, наше завдання - тримати енергетичний фронт", - підкреслив керівник "Енергоатома" Петро Котін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перезапуск росіянами ЗАЕС може обернутися ядерною катастрофою, - Greenpeace

Нагадаємо, у квітні на Хмельницькій АЕС розпочали будівництво енергоблоків № 5 і № 6 за американською технологією АР1000 Westinghouse. На будівельному майданчику станції почалися підготовчі роботи для зведення градирень майбутніх реакторів.

Як писав "Ми-Україна" раніше, країна-агресорка продовжує воювати з українцями не лише зброєю, а і інформаційно. У Центрі протидії дезінформації РНБО попередили, що найближчим часом росіяни, як очікуються, активізуються із поширенням ІПСО про нібито відкриття фронту з Білорусі, так звану "нелегітимність" чинного президента Володимира Зеленська, а також маніпулюватимуть питанням збільшення тарифу на світло.

Головне