Після збиття Ту-22 другий борт розвернувся, ще низка ракет не була випущена, - ГУР МО

Після збиття Ту-22 другий борт розвернувся, ще низка ракет не була випущена, - ГУР МО

Після збиття 19 квітня російського стратегічного бомбардувальника-ракетоносця Ту-22, другий ворожий літак змушений був розвернутися, а відтак ще низка ракет не була запущена з нього по українських містах. Про це повідомив представник української воєнної розвідки Андрій Юсов в ефірі "Радіо Свобода".

"Знищено літак стратегічної авіації противника. Вперше під час виконання бойового завдання власне в повітрі за період повномасштабного вторгнення. Його було знищено під час виконання бойового завдання, тобто інший літак, який йшов за ним, був змушений розвернутися. І це означає, що ще низка ракет не була випущена по Україні", – зазначив Юсов.

Він зазначив, що сьогоднішня операція певним чином нагадує ту, яка була проведена для ліквідації літака далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50. Проте цього разу відстань була більшою, вона склала близько 300 км від кордону нашої держави.

"Це справді знакова операція і знаковий результат для України", - підкреслив представник ГУР МО.

Як писав "Ми-Україна" раніше, вранці 19 квітня Повітряні сили ЗС України спільно з фахівцями ГУР МО ліквідували російський бомбардувальник Ту-22М3. Російське оборонне відомство втрату одного зі стратегічних бомбардувальників-ракетоносців підтвердило, проте вказало, що він впав не через отримане ураження, а у зв'язку з "технічною несправністю". РосЗМІ пишуть, що двоє з чотирьох осіб на борту загинули, один з загиблих - це командир екіпажу.

Головне