Перший спільний майданчик Укроборонпрому та Rheinmetall запрацював в Україні, - Мінстратегпром

Перший спільний майданчик Укроборонпрому та Rheinmetall запрацював в Україні, - Мінстратегпром

В Україні відкрився перший спільний цех Укроборонпрому та німецького збройового концерну Rheinmetall. Про це повідомляє Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості.

Новий цех займатиметься ремонтом бронетехніки, щоб швидше повертати її на передову для потреб Збройних Сил України. У перспективі на цьому майданчику також планується виробництво нових зразків броньованої техніки.

За словами очільника Мінстратегпрому Олександра Камишина, у цеху працюватимуть українські спеціалісти під технічним наглядом німецьких колег. Це дозволить не лише прискорити ремонт іноземної техніки, але й забезпечить трансфер технологій та навчання українських фахівців.

Варто зазначити, що ЗСУ вже мають на озброєнні чимало техніки від Rheinmetall, зокрема БМП Marder, машини Wiesel, БМП Puma і Lynx, зенітні артилерійські комплекси Skynex та танки Leopard 2 різних модифікацій. Відкриття ремонтного цеху дозволить оперативніше обслуговувати та повертати в стрій цю техніку.

Нагадаємо, у травні керівник Rheinmetall Армін Паппергер анонсував відкриття в Україні підприємства, яке спеціалізуватиметься на системах протиповітряної оборони. Воно також функціонуватиме як ремонтна база для зенітних систем, які Німеччина передала Україні, зокрема IRIS-T SL, Skynex 30 та Gepard.

Як писав "Ми-Україна" раніше, днями франко-німецький збройовий концерн KNDS оголосив про створення дочірньої компанії в Україні, яка займатиметься виробництвом військової техніки та боєприпасів на українській території. Група спеціалізується на випуску артилерійських систем, бойових танків (зокрема Leopard 1 та 2), а також гармат CAESAR, які Франція постачає до України.

Головне