Окупанти посилюють репресії на захоплених територіях: головне зі зведення Генштабу

Окупанти посилюють репресії на захоплених територіях: головне зі зведення Генштабу

Російські війська продовжують завдавати авіаційних ударів та обстрілювати з реактивних систем залпового вогню територію України. Зокрема, атаки здійснюються і по цивільній інфраструктурі. Крім того, було відмічено, що загарбники намагаються посилити контроль за місцевими жителями окупованих населених пунктів.

Про це йдеться в щоденному зведенні Генерального штабу Збройних сил України на Фейсбук-сторінці.

"За наявною інформацією, з 1 січня, у місті Донецьк, співробітники так званих військових комісаріатів розпочали збір інформації про громадян 2006 року народження для постановки на військовий облік", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в окупованій Каховці на Херсонщині російські окупанти намагаються заборонити обіг української гривні, здійснюють рейди торговельними точками та погрожують вилученням готівки та товару, якщо буде виявлена українська національна валюта.

Репресії місцевих мешканців окупантами тривають і в Луганській області. Там посилюється адміністративний та контррозвідувальний режими. У місті Старобільськ росіяни перевіряють мобільні телефони цивільних. Особлива увага приділяється особам, у яких в списках є номери абонентів українських операторів зв’язку.

Водночас авіація українських Сил оборони завдала 15 ударів по районах зосередження противника, а також три удари по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.

Головне