ОГПУ встановив дані воїна, якому росіяни відрізали голову на Донеччині 

ОГПУ встановив дані воїна, якому росіяни відрізали голову на Донеччині 

Співробітникам Офісу генпрокурора вдалось встановити особу українського військового, про жорстоке вбивство якого окупантами на Донеччині стало відомо напередодні. Як повідомив генпрокурор Андрій Костін, наразі його ім'я не може бути оприлюднене, оскільки тривають процедури для остаточного підтвердження його даних.

Він також зазначив, що вдалося ідентифікувати російських командирів, які потенційно відповідальні за обезголовлення українського захисника. Наразі проводиться комплекс заходів для перевірки цієї інформації.

Генеральний прокурор наголосив, що цей факт є черговим підтвердженням повної зневаги рф до міжнародного права та загальнолюдської моралі, яка стала державною політикою країни-агресора. 

"Кожен світовий лідер, який тисне руку Путіну, повинен усвідомлювати, що тисне руку особі, яка толерує варварські вбивства", – підкреслив він.

Як відомо, 18 червня в ОГПУ повідомили про отримання інформації стосовно наказу керівників одного з підрозділів окупаційних військ рф у Волноваському районі Донеччини не брати в полон українських військовослужбовців, а натомість вбивати їх з нелюдською жорстокістю шляхом обезголовлення. Такий факт був зафіксований під час проведення аеророзвідки на одній з бойових позицій в Донецькій області. Українські військові виявили пошкоджений броньований автомобіль Сил оборони України, на якому знаходилася відрізана голова українського захисника.

Як писав "Ми-Україна" раніше, в ОГПУ розповіли, що кожен українець, який перебував у російському полоні, піддавався жорстокому поводженню та тортурам. У відомстві повідомили, що окупанти знущаються з українців у полоні, відмовляють їм у медичній допомозі, морять голодом та чинять фізичне насильство.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.