Оборона Бахмута буде продовжуватися: рішення Ставки Верховного Головнокомандувача

Оборона Бахмута буде продовжуватися: рішення Ставки Верховного Головнокомандувача

Президент Володимир Зеленський у вівторок, 14 березня, провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. На ньому було погоджено, що оборона Бахмута на Донеччині буде продовжуватися. Про це інформує прес-служба глави української держави.

Всі присутні на Ставці заслухали доповіді Головнокомандувача ЗСУ та командувачів оперативно-стратегічних угруповань військ про актуальну ситуацію на фронті.

“Розглянувши перебіг оборонної операції на Бахмутському напрямку, усі члени Ставки висловили спільну позицію щодо подальшого утримання й захисту міста Бахмута”, - йдеться у повідомленні.

Також на засіданні обговорили питання забезпечення озброєнням і боєприпасами підрозділів сил оборони на передовій та обсяги техніки, яку повинна отримати Україна від партнерів і її розподіл між військовими.

Як відомо, до засідання долучилися начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, секретар РНБО Олексій Данілов, командувачі родів військ та оперативних напрямків, керівник ОП Андрій Єрмак. Також були присутні члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

Нагадаємо, раніше командувач Сухопутних військ Олександр Сирський повідомив, що битва за Бахмут триває. Оперативна ситуація навколо населеного пункту на Донеччині залишається незмінно складною. Штурмові загони ПВК “Вагнер” наступають з декількох напрямків, намагаючись прорвати оборону українських військ.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, російські окупанти намагаються вербувати жителів Мелітополя до ПВК “Вагнер”, щоб штурмувати Бахмут на Донеччині.

Головне