Не лише С-400: в ГУР назвали повний список уражених в Джанкої цілей

Не лише С-400: в ГУР назвали повний список уражених в Джанкої цілей

Удар, якого Сили оборони завдали по летовищу в окупованому Джанкої 17 квітня, позбавив росіян близько 10 одиниць важливої військово техніки та обладнання. Українська воєнна розвідка показала перелік. 

Удар ЗСУ по російському аеродрому в Джанкої: що було уражено

  • чотири пускові установки зенітної ракетної системи великого і середнього радіуса С-400 "Тріумф";
  • три радіолокаційні станції;
  • пункт керування засобами протиповітряної оборони; 
  • апаратура комплексу "Фундамент-М", який автоматизує всі процеси вирішення інфомаційно-розрахункових задач під час несення бойового чергування по ППО.

При цьому в ГУР МО уточнили, що перелік є не остаточним, дані ще дорозвідуються. Також розвідник зауважили, що внесені до списку цілі є або вщент знищеними або критично пошкодженими. 

Нагадаємо, 17 квітня вранці на півночі захопленого росіянами Криму - в районі військового летовища у Джанкої - пролунали вибухи, після чого там виникла пожежа. Після "прильотів" на аеродромі та його навколишніх територіях зафіксовано шість місць загоряння, було чутно детонацію боєприпасів. Військовий експерт Сергій Братчук заявив, що росія після удару Збройних сил України по Джанкою, що у тимчасово окупованому Криму, втратила системи ППО С-400.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Головному управління розвідки Міноборони анонсували, що Україна і надалі здійснюватиме операції в окупованому Криму та не тільки, подібні до тієї, якої зазнав днями Джанкой.

Головне