На Сумщині прикордонники вступили в бій з ворожою ДРГ

На Сумщині прикордонники вступили в бій з ворожою ДРГ

Понад десять російських диверсантів проникли на територію Сумської області, де і влаштували засідку українським прикордонникам.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

У результаті цього бою окупантів вдалося відійти.

Інцидент трапився кілька днів тому, коли прикордонники, що виконували свої обов'язки на одному з українських кордонів, потрапили у засідку російської диверсійно-розвідувальної групи.

Відбувся стрілецький бій між українськими захисниками та диверсантами, кількість яких перевищувала десяток осіб.

Для підсилення оборонного напрямку проти окупантів, на місце події було введено резервні підрозділи Держприкордонслужби та інших військових частин. Застосовувалися артилерійські та мінометні вогневі установки.

У результаті, українські захисники змогли відбити атаку та змусити окупантів відступити.

15 квітня прикордонники також відбили напад ворожої ДРГ на Сумщині. Тоді окупанти намагалися відстрілюватися, але під тиском прикордонників були змушені відступити.

На початку квітня у ДПСУ заявив, що Білорусь продовжує підтримувати країну-агресорку і попри відсутність у рф достатнього контингенту на її території для наступу цей напрямок залишається загрозливим

Як писав "Ми-Україна" раніше, ранковий ракетний удар по Смілі на Черкащині призвів до численних руйнувань житлової інфраструктури та поранень шести осіб. 

Головне