На Рамштайні глава Пентагону оцінив роботу ППО в Україні

На Рамштайні глава Пентагону оцінив роботу ППО в Україні

Глава Міністерства оборони США Ллойд Остін заявив, що ключовою темою, яку обговорять у четвер, 25 травня, на зустрічі у форматі "Рамштайн", буде захист неба України.

Про це він повідомив у своєму вступному слові перед засіданням Контактної групи.

"Весь світ зараз бачить і розуміє наш вклад. Ви бачите, що росія продовжує використовувати гіперзвукову зброю, що становить загрозу для мирних жителів України", - підкреслив Остін.

Він зазначив, що завдяки найсучаснішим системам ППО, зокрема, таким як Patriot та іншим ЗРК, які передали західні партнери, українські оборонці мають успіх у відбитті ракетних атак.

"Україна зараз може стовідсотково збивати ворожі ракети. І ми бачимо це в реальності. Тому зараз ми переглядатимемо те, що Україні для того, аби захистити своє небо. І тому зараз фокус буде на безпеці неба України", - пояснив очільник Пентагону.

За його словами, на зустрічі у форматі "Рамштайн" будуть говорити про те, як можна пришвидшити виробництво необхідного обладнання для України.

"Так, ми будемо вглиблюватися в деталі і ми будемо продовжувати шукати креативні способи, аби збільшувати індустріальну потужність. Ми продовжимо боротися за верховенство права для того, щоб Україна зберегла свій суверенітет. І ми будемо непохитні стільки, скільки цього буде потрібно", - додав він.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, представник Пентагону, бригадний генерал Пет Райдер заявив, що на наступній зустрічі “Рамштайн”, яка відбудеться 25 травня, обговорять посилення української ППО, надання боєприпасів та передачу винищувачів F-16.

Головне