На Полтавщині під час повітряної тривоги прогримів вибух: що сталось

На Полтавщині під час повітряної тривоги прогримів вибух: що сталось

У Лубенському районі Полтавської області у вівторок, 26 вересня, пролунав гучний вибух. Це сталося як раз тоді, коли в області була оголошена повітряна тривога.

У місцевій ОВА повідомили, що гучний звук, який чули жителі, став наслідком розгерметизації на магістральному газопроводі. На місце надзвичайної події одразу виїхали співробітники ДСНС.

"О 13:00 стався вибух, внаслідок розгерметизації підземного газопроводу високого тиску (діаметром 1 тис. 20 мм, тиск 40 атм). Обслуговуючим персоналом перекрито проміжні засувки", - уточнили в МВС.

У відомстві наголосили, що жодної загрози для людей немає. Тиск всередині "труби" поетапно зменшується. Скільки місцевих жителів залишилося без газу нині точно невідомо, дані встановлюються.

Згодом місцева влада опублікувала фото з наслідками вибуху. Поряд з постраждалою ділянкою газогону відбулося займання трави, також триває вигоряння залишків енергоносія. В ОВА заявили, що ситуація нині повністю контрольована.

Нагадаємо, на Запоріжжі триває, оголошена у серпні, примусова евакуація з прифронтових населених пунктів області. За даними ОВА, у двох районах, де оголосили таку евакуацію – Пологівському та Василівському – ще лишається одна дитина.

Як писав "Ми-Україна" раніше,  обов’язкову евакуацію оголосили також і з низки прибережних громад Херсонщини. Влада прийняла відповідне рішення, зважаючи на складну безпекову ситуацію.

Головне