На окремих ділянках під Вовчанськом ЗСУ відійшли на більш вигідні позиції, - ОСУВ "Хортиця"

На окремих ділянках під Вовчанськом ЗСУ відійшли на більш вигідні позиції, - ОСУВ

В районах Лук'янців та Вовчанська на Харківському напрямку продовжують точитися запеклі бої. З певних ділянок українські захисники відійшли, перемістившись на вигідніші позиції, розповів в ефірі марафону "Єдині новини" речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин.

"Окупанти намагаються здобути там певну тактичну перевагу, у цих районах вони намагаються закріпитися на вигідних позиціях . Противник своїми діями намагався забезпечити сприятливі умови для подальшого просування, однак підрозділи Сил оборони не дають російським окупантам саме там закріпитися. Ми контратакуємо, завдаємо ударів з артилерії, залучена велика кількість підрозділів БпЛА. На окремих ділянка в районах Лук'янців та Вовчанська внаслідок вогневого впливу та штурмових дій противника задля збереження життя та здоров'я наших військових і уникнення втрат було здійснено маневри, підрозділи перемістились на більш вигідні позиції. Наразі там тривають бої", - розповів він. 

В цілому обстановка у смузі відповідальності ОСУВ "Хортиця" залишається загостреною. На Харківському відтинку фронту "дещо ситуацію стабілізовано". 

Наразі активні бойові дії триваю в районах тих населених пунктів, де ворог здійснює спробу закріпитись. 

Нагадаємо, 14 травня в ОСУВ "Хортиця" розповідали, що ЗС України розпочали "зачищати" прикордонний Вовчанськ, щоб там не було жодних активних штурмових груп ворога або окремих окупантів, які могли просочитися у місто і там заховатися. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, аналітики Інституту вивчення війни (ISW) зафіксували, що упродовж останньої доби наступальна операція армії рф на Харківському напрямку помітно сповільнилась у темпі.

Головне