Міноборони спростувало взяття росіянами Богданівки під Часовим Яром

Міноборони спростувало взяття росіянами Богданівки під Часовим Яром

Українське оборонне відомство заперечило втрату Богданівки, яка розташовується у Часовоярській міській громаді Бахмутського району. Про окупацію села раніше писали військові пабліки, зокрема Deep State.

В Міноборони пояснили, шо російські підрозділи зайшли на північну околицю населеного пункту та продовжують вести штурмові дії.

"Вночі штурмові групи ворога пробилися на північну околицю міста. Богданівка зараз під контролем Сил оборони. Іде бій, ворог не припиняє штурмів", - йдеться у повідомленні відомства. 

В МО вкотре закликали українців довіряти лише офіційним джерелам. 

Як відомо, цієї ночі військові пабліки заявили про окупацію села Богданівка на Бахмутському напрямку. Також вони писали про просування ворога у напрямку Новокалинового та Тоненького та повідомили про збирання росіянами сил для наступу на Часів Яр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дефіцит систем ППО в України допомагає росіянам захопити Часів Яр, - ISW

Нагадаємо, російське окупаційне військо активізувало наступальні та штурмові дії на східній ділянці фронту, "обстановка останніми днями суттєво загострилась", заявив головнокомандувач ЗС України Олександр Сирський. Відчутне нарощування інтенсивності бойових дій відбулось невдовзі після так званих "виборів Путіна" в рф. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, командир батальйону ударних безпілотників "Ахіллес" 92 окремої штурмової бригади Юрій Федоренко днями говорив, що Часів Яр на Донеччині залишається пріоритетним напрямком російської армії. Взяття під контроль цього міста дало б ворогу змогу далі просуватись у бік Костянтинівки. Водночас він наголосив на тому, що у найближчій перспективі військовослужбовці рф на цьому напрямку істотних успіхів не матимуть.

Головне