Мінкульт: Україна та Європа планує помістити російську культури в "карантин"

Мінкульт: Україна та Європа планує помістити російську культури в

Влада України та країни Європи запропонували помістити російську культуру в "карантин".

Про це повідомив голова Міністерства культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко в ефірі телеканалу "Ми-Україна" 17 січня.

"Україна почала вводити санкції проти пропагандистів та культурних діячів. Також нас починають активніше підтримувати колеги в Європейському Союзі. Є група Єрмака та Макфола (Майкл Ентоні МакФол – американський дипломат, - ред..), яка починає обговорювати це питання. Активно від України та Європи звучить слово "карантин" для російської культури", - зауважив міністр.

Він нагадав, що Україна запропонувала запровадити санкції проти так званого "Россотрудничества" в Європі.

“Ми запропонували, також обговорювали з колегами міністрами питання щодо накладення санкцій на будинки так званого "Россотрудничества", які розташовані в Європі. Це буде гарною гарантією того, що вкрадені цінності будуть повернені”, - сказав Ткаченко.

Голова Мінкультури додав, що в ході повномасштабної війни масштаби розгарбування та вивезення цінностей з України російськими загарбниками стали найбільшими розкраданнями предметів мистецтва з часів Другої світової війни, коли нацисти грабували Європу.

Як повідомляв «"Ми-Україна" раніше, Зеленський підтвердив отримання ще однієї системи ППО PATRIOT.

Головне