Мали паспорти інших держав: Зеленський пояснив, чому позбавив Медведчука і ще трьох нардепів громадянства України

Мали паспорти інших держав: Зеленський пояснив, чому позбавив Медведчука і ще трьох нардепів громадянства України

Майже всі, кого президент Володимир Зеленський позбавив громадянства України, мали паспорти інших держав, у тому числі й рф. Про це глава української держави розповів під час спільної пресконференції з президентами Литви та Польщі Гітанасом Науседою і Анджеєм Дудою у Львові.

"Наше завдання, що всі люди, які мають громадянство сьогодні подвійне, потрійне, є різні люди, включаючи громадянство російської федерації, які мають політичний чи духовний вплив на нашу державу, щоб усі ці люди обов'язково мали громадянство одне – російської федерації, якщо вони його мають. І я думаю, хай із цим громадянством вони у відповідній державі й живуть", – зазначив Зеленський й додав, що вважає таке рішення цілком справедливим.

Крім того президент наголосив, що позбавлення громадянства відбулося відповідно до законодавства та Конституції України.

"Частина цих людей позбавлена (громадянства України - ред.) справді через те, що мають громадянство іншої держави, я б сказав, максимальна більшість цих людей. А все інше – це деталі від СБУ", - заявив глава української держави.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, президент України Володимир Зеленський 10 січня позбавив українського громадянства Віктора Медведчука, Тараса Козака, Андрія Деркача та Рената Кузьміна.

Головне