Ллойд Остін у Києві зустрівся з Володимиром Зеленським: що обговорювалося на зустрічі

Ллойд Остін у Києві зустрівся з Володимиром Зеленським: що обговорювалося на зустрічі

Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін, який перебуває з візитом в Україні, зустрівся у Києві з президентом Володимиром Зеленським. Про це очільник Пентагону повідомив у своєму акаунті в соціальній мережі Х (колишній Twitter).

Він запевнив главу української держави, що Сполучені Штати надаватимуть Україні всю необхідну підтримку як на полі бою, так і в довгостроковій перспективі.

"Мав честь зустрітися із Володимиром Зеленським сьогодні у Києві, щоб підтвердити непохитну підтримку України Сполученими Штатами. Ми, разом із нашими союзниками та партнерами, продовжуватимемо підтримувати нагальні потреби України на полі бою та довгострокові оборонні потреби", – зазначив голова американського Міноборони.

Знімок екрана 2023-11-20 о 15.54.18.png (1.32 MB)

Нагадаємо, Ллойд Остін прибув у Київ вранці 20 листопада з неофіційним візитом. За словами глави Пентагону, він прибув до української столиці для зустрічі з владою. 

Як повідомляли "Ми-Україна", у Конгресі США сподіваються схвалити додатковий пакет допомоги Україні та Ізраїлю до кінця 2023 року, у період між Днем Подяки та Різдвом.

Головне