Літакопад триває: ЗСУ цієї ночі знищили ще один російський Су-34

Літакопад триває: ЗСУ цієї ночі знищили ще один російський Су-34

Українські оборонці вночі 29 лютого збили черговий літак ворога, йдеться про ще один винищувач-бомбардувальник Су-34. Про це повідомив командувач Повітряних сил ЗС України Микола Олещук. 

Як два попереді, ліквідовані 27 лютого, ворожий літак приземлили на східному напрямку.

"Сьогодні 29 лютого – дата, що випадає раз на чотири роки, але уже звичний для росіян день із втратою чергового літака. Мінус Су-34 на Східному напрямку! Перемога на землі – кується в небі", - зазначив Олещук.

Винищувач росіян був збитий близько 1-ї ночі.

Як відомо, 27 лютого ЗСУ збили два Су-34 противника, а до цього за лютий ще шість літаків цього типу. Упродовж цього місяця українські воїни ліквідували також один Су-35, один Су-35С і літак А-50 над Азовським морем. 

"Су-34 є основними носіями КАБів, їх прикривають літаки С-35, і таким чином, інколи потрапляють в зону ураження наших систем протиповітряної оборони, яких, на жаль, не так багато. Але якщо грамотно сплановано дії, якщо спецоперація вдається, то бачимо ось такий результат", - прокоментував "геноцид" російської авіації речник ПС ЗСУ Юрій Ігнат.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Міністерстві оборони Сполучених Штатів розглядають можливість використання джерела фінансування для надання військової допомоги Україні без затвердження Конгресом. У Пентагону ще є близько 4 мільярдів доларів у фонді президентських повноважень (PDA), які можна використати для допомоги нашій державі.

Головне