"Вхід в укриття був закритий": киянин розповів, як втратив дружину під час обстрілу

Мешканець Києва, який проживає у Деснянському районі розповів, що його дружина загинула під час масованої ракетної атаки росіян. Вона з дочкою побігла в укриття, втім воно було закрите. У той момент туди влучив уламок від ракети.

Про це він ексклюзивно розповів кореспонденту телеканалу "Ми-Україна".

За словами чоловіка, коли виявилось, що укриття закрите, люди почали голосно стукати у двері. Їм ніхто не відкрив.

"Залунала тривога, жінка взяла дочку і побігла. Біля входу (в укриття, - ред..) було може п’ять-десять жінок з дітьми. Їм ніхто не відкривав. Вони досить голосно стукали. Вони попросили мене збігати до охорони, може вони відкриють. Поки я побіг, як раз стався вибух. І вже все", - розповів постраждалий.

Єдине хороше, що він відмітив - його дитина залишилася цілою і неушкодженою.

"Я був з іншого боку, скло посипалися мені на голову", - додав чоловік загиблої.

Нагадаємо, в ніч на 1 червня російська окупаційна армія атакувала Київ крилатими ракетами. Загинуло троє осіб, з яких неповнолітня дитина (2012 р.н.). Також 10 осіб отримали поранення у Деснянському районі.

Загалом ворогом було випущено 10 балістичних та крилатих ракет типу “Іскандер” з північного напрямку – Брянська область рф. Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил ЗС України усі 10 знищено: сім балістичних ракет “Іскандер-М” та три крилаті ракети “Іскандер-К”.

Як писав "Ми-Україна" раніше, на Харківщині російська ДРГ намагається знайти слабкі місця нашої оборони.

Головне