Кулеба назвав дату початку переговорів про вступ України в ЄС

Кулеба назвав дату початку переговорів про вступ України в ЄС

Україна вже у вівторок, 25 червня, розпочне переговори з Європейським Союзом стосовно членства. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Очільник українського зовнішньополітичного відомства наголосив, що мав можливість виступити перед перед Радою ЄС. Він подякував державам-членам Євросоюзу за схвалення переговорних рамок України.

"Наші переговори про вступ до ЄС розпочнуться завтра", - зазначив голова МЗС України.

Водночас він наголосив на важливості 14-го пакету санкцій ЄС проти рф, рішення про які було ухвалено сьогодні.

Окремо український міністр наголосив на необхідності прискорення поставок військової допомоги, особливо ППО, та нарощування виробництва оборонної промисловості. 

"Ми можемо і повинні перемогти російську агресію на українській землі, щоб забезпечити довгостроковий мир і стабільність у всій Європі", - заявив Дмитро Кулеба.

Як повідомляли "Ми-Україна", Жозеп Боррель заявив, що прагнення Грузії приєднатися до ЄС може бути припинено через суперечливий закон про "іноземний вплив".

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.