Кулеба: Нам все ж доведеться говорити з росією, однак ультиматумів ми не дозволимо

Кулеба: Нам все ж доведеться говорити з росією, однак ультиматумів ми не дозволимо

Україні рано чи пізно доведеться почати переговори з росією, однак рф має відмовитись від мови ультиматумів.

Про це розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба журналістам у Швейцарії.

"Я думаю, що головна перевага цього Саміту не лише з точки зору українського питання, але і з точки зору глобальної дипломатії, полягає у тому, що кожна країна може виловити свою позицію. Ми чуємо кожного, на цьому наголошував президент у своєму зверненні на відкритті Саміту. Це не такий захід, який полюбляє росія, щоб усіх зібрати і всі говорили "в одну дудку" з російською федерацією", - сказав він.

За його словами, Україна буде вести переговори з росією, але не шляхом ультиматумів з боку агресора.

"Ми прекрасно розуміємо, що настане момент, коли треба буде говорити з росією. Але наша позиція дуже чітка: ми не дозволимо росії говорити мовою ультиматумів, як вона говорить зараз", - пояснив міністр.

Напередодні заступник голови Офісу президента Ігор Жовква заявив, що наразі не передбачається проведення прямих переговорів між Україною та росією. Цей формат виключено обговорюватимуть на Саміті миру, що відбувається у Швейцарії. Головна мета саміту полягає в започаткуванні процесу миру, залучивши країни, які готові реально діяти й розв'язувати питання.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, у ГУР розповіли про спроби росіяни протидіяти українським морським дронам.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.