Клименко: З затоплених територій Херсонщини вже вдалося евакуювати 2 678 людей

Клименко: З затоплених територій Херсонщини вже вдалося евакуювати 2 678 людей

На затопленій Херсонщині станом на 18:30 суботи, 10 червня, вже евакуювали 2 678 людей. Про це розповів міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

"На даний момент ми маємо евакуйованими і тих людей, що ми врятували, 2 678. Намагаємося проводити евакуаційні заходи навіть незважаючи на те, що ворог обстрілює саме місця евакуації, обстрілює наших рятувальників, поліцейських та волонтерів. Але ми сьогодні близько 80 людей врятували. На даний момент 29 осіб, на 2 особи більше, ми отримали повідомлення про зниклих безвісти", - повідомив очільник МВС.

При цьому він висловив переконання, що кількість повідомлень про зниклих безвісти буде рости.

"Телефон працює цілодобово і громадяни можуть звернутися і в поліцію, і на телефон гарячої лінії штабу ліквідації для того, щоб дати координати або дати інформацію про своїх зниклих безвісти родичів", - зазначив міністр.

Також він додав, що Україна вже звернулася до міжнародних організацій, щоб вони допомогли з евакуацією людей з окупованих територій.

Крім того Клименко розповів, що поки на затоплених територіях не було жодного випадку мародерства. На місцях працює достатньо правоохоронців, які контролюють безпекову ситуацію.

Як повідомляли "Ми-Україна", евакуація на затопленій Херсонщині триває вже п’яту добу. Однак попри вмовляння рятувальників та застороги про небезпеку частина жителів відмовляється покидати свої домівки.

Головне