Хороша зустріч: Зеленський повідомив деталі переговорів з Ллойдом Остіном

Хороша зустріч: Зеленський повідомив деталі переговорів з Ллойдом Остіном

Президент України Володимир Зеленський назвав хорошою зустріч з міністром оборони США Ллойдом Остіном, який вранці 20 листопада приїхав до Києва з неофіційним візитом.

"Хороша зустріч із міністром оборони США Ллойдом Остіном. І особливо важливо - перед "Рамштайном". Обговорили ситуацію на полі бою: нашу оборону, перспективи та, відповідно, підтримку. Дякуємо президенту США, його команді, Конгресу - обом партіям - і всім американцям, які цінують свободу так само, як і українці", - зазначив президент Зеленський.

Водночас у Офісі президента повідомили, що на зустрічі крім Остіна також був присутній командувач Європейського командування Збройних сил США та верховний головнокомандувач Об'єднаних збройних сил НАТО у Європі Крістофер Каволі.

Крім того у ОПУ додали, що крім ситуації на полі бої та потреб Сил оборони делегації України та США обговорили питання свободи мореплавства у Чорному морі та забезпечення функціонування альтернативного "зернового коридору".

"Дуже важливо, що нам вдалося досягти прогресу у встановленні контролю над Чорним морем, а також забезпечити роботу альтернативного гуманітарного маршруту. Це дає Україні змогу залишатися гарантом глобальної продовольчої безпеки", - наголосив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", голова Офісу президента Андрій Єрмак зустрівся з головою Fox Corporation Лакланом Мердоком, який приїхав до Києва.

Головне