Ізраїль допоможе Україні боротися з російськими дронами та ракетами

Ізраїль допоможе Україні боротися з російськими дронами та ракетами

Уряд Ізраїлю передасть Україні технології, пов'язані з розумним оповіщенням про ракетні атаки та дрони. Про це заявив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук на брифінгу.

"Триває робота по передачі ізраїльських технологій, пов’язаних із розумним оповіщенням щодо ракет і дронів. Тобто ця технологія офіційно передається ізраїльською стороною. І я думаю, що за певний час ми отримаємо її повністю", - розповів посол.

За словами Корнійчука, є безліч проєктів, які наразі публічно коментувати не можна. 

"Щоб по іранських дронах була конкретика, гадаю, потрібно кілька тижнів. Оскільки уряд тільки розпочав роботу, йому потрібно приймати рішення з урахуванням позиції США як основного стратегічного партнера та інтересів громадськості", - пояснив Корнійчук. 

Також дипломат вважає, що через повномасштабне вторгнення рф на територію України, наша держава потребує більшої допомоги від Ізраїлю і Корнійчук буде працювати в цьому напрямку.  

"Тобто питання України не є першочерговим. Хоча ми з усіх сил намагаємося зробити його таким", - додав Корнійчук.

Крім того, посол наголосив, що МЗС Ізраїлю визначило питання війни в Україні пріоритетним. 

"Міністр заявив, що він сприятиме більшому наданню Україні допомоги, не конкретизуючи, якої саме допомоги", - сказав посол.

Як повідомляли “Ми – Україна” раніше, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що бої за Соледар і Бахмут Донецької області показують, наскільки важливо посилити військову підтримку України у повномасштабній війні проти росії.

Головне