Ігнат: Все частіше російські ракети падають на голови самим росіянам

Ігнат: Все частіше російські ракети падають на голови самим росіянам


Не всі ракети, які росія випускає по Україні, долітають навіть до наших кордонів. Інколи трапляється таке, що ці ракети падають на голови росіянам. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів спікер Повітряних сил Юрій Ігнат.

"Ракети є різні, є нещодавно виготовлені, а є ще радянських зразків. Знаємо те, що є інформація, що не всі ракети, які окупанти з Каспію випускають по Україні, долітають навіть до наших кордонів. Інколи вони падають прямо в Каспійське море, росіянам на голови. Тому, власне, навіть оці ракети нові, виготовлені нещодавно, мають певні свої вади й сподіваємося таких ракет у них буде все більше й більше, й вони отримуватимуть їх собі ж на своїй же території", - зазначив Ігнат.

Також він додав, що Росія вже далеко влізла у свій недоторканий запас ракет.

"Недоторканий запас - це те, що не можна використовувати. Вони використовуються в разі крайньої потреби, вже коли край-край. От власне зараз такий край-край наступив, що вони вже влізли далеко у недоторканий запас. Не розраховували окупанти вести настільки довготривалі бойові дії проти нашої держави", - заявив спікер Повітряних сил.

Разом з тим він запевнив, що у разі нової ракетної атаки РФ по Україні Повітряні сили готові відбивати загрозу.

"Робити прогнози (щодо нової можливої ракетної атаки рф, - ред.) жодні не будемо, бо дуже чутливо реагує суспільство на такі речі. Лише скажу одне, що Повітряні сили готові до відбиття цих загроз повітряних, які нас стосуються, і шахедів, і ударів крилатих ракет. Зрозуміло, що балістика нам поки що не є такою доступною до збиття. Аале очікуємо все ж таки надходження і від наших західних партнерів, уже знаєте, що є позитивні сигнали не лише стосовно Patriot, а й іншої зброї, це та ж сама Samp-t, яка могла б посилити нашу протиповітряну оборону. Тому будемо готуватися, будемо робити все для того, аби якомога більше збивати повітряних цілей, що в принипі ви бачите за результатами перед Новим роком і, зрештою, власне в новому році, що Повітряні сили впоралися з цим завданням", - заявив Ігнат.

Крім того він нагадав, що українські військові освоюють нову техніку від партнерів надзвичайно швидко та надзвичайно якісно. 

"Деяка техніка потребує більше часу, однак сумнівів, що наші військові опанують і зроблять це швидко, немає", - наголосив Ігнат.

Головне