Графік змінився: світло в оселях почнуть вимикати на 4 години раніше

Графік змінився: світло в оселях почнуть вимикати на 4 години раніше

На всій території України 14 червня графіки відключення світла розпочнуться сьогодні раніше. Про це повідомив гендиректор енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко. 

"Укренерго" перерахував обмеження на сьогодні: графіки почнуть працювати з 14:00", - зазначив він. 

Спочатку "Укренерго" повідомляло, що обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень (ГПВ) з 18:00 до 22:00. Проте через зміну ситуації відключення почнуться вже з 14:00 і триватимуть до 22:00.

Як пояснили в компанії, необхідність запровадження графіків відключення світла зумовлена зростанням споживання електроенергії у східних регіонах та зниженням роботи сонячних електростанцій у західних областях України.

Як відомо, вимушені заходи обмеження подачі електрики як промисловим, так і побутовим споживачам стали наслідком шести ракетних ударів ворога по українських електростанціях. Через значні пошкодження вони вже не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як раніше. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Держенергонагляді попередили про неминучість відключень світла взимку

Як писав "Ми-Україна" раніше, у ДП "Гарантований покупець" зауважили, що протягом останніх місяців сонячні електростанції також стали зазнавати атак з боку росіян. З міркувань безпеки компанія не назвала точний відсоток знищених потужностей ВДЕ, але підтвердила факт перших "прильотів" по сонячних електростанціях.

Головне