Ердоган використовує рф у власних інтересах, - експерт-міжнародник

Ердоган використовує рф у власних інтересах, - експерт-міжнародник

Президент Туреччини Реджеп Ердоган використовує російську федерацію у власних інтересах. При цьому, йому не вигідно, щоб в Україні продовжувалась війна.

Таку думку в ефірі телеканалу "Ми-Україна" висловив експерт-міжнародник Євген Добряк.

"Туреччина  в першу чергу відстоює власні інтереси. Ердоган – це східний політик, який балансує між дуже багатьма проблемами, які є всередині Туреччини, та які є ззовні. Він веде дуже активну роботу у плані допомоги Україні ще з початку військової агресії рф: це військово-технічне співробітництво в рамках стратегічного партнерства Україна-Туреччина та вони закрили Босфор для проходження російських кораблів. Остання розмова Ердогана та Путіна була більше гуманітарного характеру - обговорювався обмін полоненими, зерновий коридор й можливе посередництво Туреччини у плані мирних переговорів", - розповів він.

За його словами, турецький президент використовує рф у власних інтересах.

"Туреччині не вигідно, щоб була війна в Україні, адже це дестабілізація ситуації в Чорноморському регіоні, де безпосередньо Туреччина бере участь… Туреччина використовує ситуацію у власну користь. В першу чергу це зерновий коридор й можливість постачання російських добрив й зерна", - пояснив Добряк.

https://www.youtube.com/embed/ZT47GJZ1Vpw

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, 20 000 українських військових пройдуть вишкіл у Британії у 2023 році.

Головне