Експерт пояснив, скільки систем ППО треба для повного захисту України

Експерт пояснив, скільки систем ППО треба для повного захисту України

Для захисту всієї території України від ракет треба, щоб на один об'єкт було 5-6 батарей ППО. Таку цифру в ефірі телеканалу "Ми-Україна" озвучив головний редактор Defense Express Олег Катков.

За його словами, для повного закриття території України потрібно стільки систем ППО, скільки не може бути нам передано в принципі.

"Ці комплекси (ППО - ред.) призначені для захисту важливих об‘єктів. Наприклад, для того, щоб закрити одне місто з двох напрямків, мова повинна йти одразу про 2 батареї як мінімум. А насправді, на один об‘єкт зазвичай виділяється так звана формація у вигляді батальйону, там 5-6 батарей має бути", - пояснив Катков.

Як повідомляли “Ми-Україна”, президент Литви Гітанас Науседа повідомив, що його країна планує надати Україні системи протиповітряної оборони.

Також стало відомо, що прем’єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні доручила надати Україні батарею ЗРК SAMP/T. Цей комплекс є одним з найбільш сучасних елементів європейської протиракетної оборони та здатен збивати балістичні ракети.

Головне