Дні, за які не соромно: Данілов прокоментував своє звільнення з РНБО

Дні, за які не соромно: Данілов прокоментував своє звільнення з РНБО

Звільнений з посади секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов прокоментував відповідне рішення президента. Він висловив подяку Володимиру Зеленському за довіру та своїй команді за зроблену роботу.

Данілов зазначив, що очолював РНБО 4 роки, 5 місяців та 24 дні та віддавався роботі до останку. 

"Дякую долі, що дала мені можливість служити своїй країні і своєму народові в час миру і в час війни!

Дякую Президентові України за довіру і за можливість бути причетним до написання Великої Історії в момент найбільшого випробування і найбільшого піднесення!

Дякую нашій команді, яка проробила величезну роботу, створивши унікальні інформаційно-аналітичні системи, журналістам і справжнім професіоналам, усім тим, хто допомагав у нашій роботі", - заявив Олексій Данілов.

Водночас він наголосив, що продовжить працювати для України і задля України.

"Головне, що ми маємо пам’ятати завжди і що я завжди сповідував - не боятися, ніколи і нікого, йти вперед і вірити в Україну, вірити в народ України!" - наголосив колишній секретар РНБО.

Також він висловив переконання, що росія буде знищена.

"російська потвора буде знищена, химерне створіння сконає і згине в мороці історії - і зробить це український воїн, за плечима якого стоїть наша історія, наша доля і наша місія - "бути мечем у темряві; дозорним на Стіні; щитом, що охороняє царство людей", - заявив Олексій Данілов.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент України Володимир Зеленський звільнив Олексія Данілова з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Головне