Данілов: Путін злякався впливу, який почали отримувати Пригожин та Кадиров, тож вони тепер в небезпеці

Данілов: Путін злякався впливу, який почали отримувати Пригожин та Кадиров, тож вони тепер в небезпеці

Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин та очільник Чечні Рамзан Кадиров знаходяться в небезпеці. Таку думку в ефірі телеканалу "Ми-Україна" висловив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

За його словами, президент російської федерації Володимир Путін злякався впливу, який почали отримувати Пригожин та Кадиров, тому цих двох осіб вирішили прибрати інформаційного простору. Натомість в росії тепер роблять ставку на військо.

"Ми розуміємо, що таке вагнерівці, звідки вони взялися і в який спосіб вони вчиняли весь той безлад на території Донецької та Луганської областей. Зараз рф дуже хочеться позбавитися цього, тому що це терористична організація, як і вся росія. Але якщо всю рф ми не можемо назвати терористичною організацією, то визнання такою "Вагнер" в США стоїть на порядку денному", - заявив Данілов.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", міністр оборони України Олексій Резніков вважає, що між керівництвом регулярної армії рф та засновником ПВК “Вагнер” Євгеном Пригожиним є конфлікт. Про це свідчить звільнення з посади командувача Об’єднаного угруповання військ в Україні Сергія Суровікіна, який був наближений до Пригожина.  

Головне