Авіакатастрофа в Броварах: пошуково-рятувальні роботи завершено, всього загинуло 14 осіб

Авіакатастрофа в Броварах: пошуково-рятувальні роботи завершено, всього загинуло 14 осіб

Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій завершили пошуково-рятувальні роботи на місці падіння гелікоптера у Броварах на Київщині. Про це інформує пресцентр ДСНС.

"Станом на 15:45 у м. Бровари пошуково-рятувальні роботи завершено. Всього загинуло 14 осіб, з них 1 дитина, постраждало 25 осіб, з них 11 дітей", - йдеться в повідомленні.

Також в ДСНС висловили співчуття всім рідним та близьким жертв трагедії.

Нагадаємо, в авіакатастрофі у Броварах загинуло керівництво МВС, а саме міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін, державний секретар МВС Юрій Лубкович, заступник керівника Патронатної служби МВС Тетяна Шутяк, начальник управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки НПУ підполковник поліції Михайло Павлушко, провідний інспектор Департаменту комунікації МВС Микола Анацькийю Також серед жертв командир повітряного судна - інструктор авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах Олександр Василенко, пілот авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах Костянтин Коваленко, бортовий механік авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах прапорщик служби цивільного захисту Іван Касьянов.

Як повідомляли "Ми-Україна", радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко повідомив, що після трагічної загибелі керівництва МВС всі структури зі складу Міністерства працюють у штатному режимі.

Головне