SpaceX і NASA перенесли запуск місії Crew-6: причини

SpaceX і NASA перенесли запуск місії Crew-6: причини

Компанія SpaceX і Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA) перенесли запуск місії Crew-6 на Міжнародну космічну станцію на добу. Це дасть змогу вирішити кілька незначних проблем з Endeavour і Falcon 9.

Про це повідомляє Space.com.

Запуск запуск ракети-носія Falcon 9 з космічною капсулою Endeavour був запланований на неділю, 26 лютого. Проте у SpaceX і NASA вирішили його перенести на ранок понеділка, 27 лютого.

Фахівці хочуть додатково проаналізувати теплові характеристики панелей на зовнішньому боці Endeavour.

Також  інженери помітили потенційну проблему у Falcon 9, яка нещодавно запустила на орбіту велику партію інтернет-супутників Starlink від SpaceX. Місія Starlink була успішною, але виявлені ознаки горіння в одному з моторних відсіків ракети.

У межах місії Crew-6 астронавти NASA Стівен Бовен і Вуді Хобург, а також астронавт Султан Аль-Неяді з ОАЕ і російський космонавт Андрій Федяєв будуть доправлені на МКС, де проведуть приблизно пів року.

Нагадаємо, SpaceX готується до першого орбітального випробувального польоту Starship уже кілька місяців. 23 січня компанія SpaceX вперше заповнила паливом 120-метровий корабель Starship, готуючи його до першого випробувального орбітального польоту.

Також SpaceX планує випробувальний орбітальний політ системи Starship на березень 2023 року, повідомив нещодавно Ілон Маск у Twitter, відповідаючи на запитання підписника.

Як повідомляв "Ми-Україна"раніше, у Чехії стартував збір на РСЗВ RM-70 для України і 365 ракет до неї до весняного наступу.

Головне